Fantazie

Fantazie je má oblíbená kategorie. Jedna z mála věcí, které mám nadbytek, často ke své škodě. Můj vysněný svět, zdá se, má k tomu skutečnému na míle daleko a já bych raději měl usilovat o pevnou půdu pod nohama. To se ovšem lehko říká, ale hůře provádí. Proto musím občas tu svoji churavou vizi naťukat klávesnicí do počítače.

Mockrát mě napadlo, co asi prožívá člověk, který své vlastní fantazie a sny přestává oddělovat od všeobecně uznávané skutečnosti (reality). Napadá mě tisíc příjemných, ale i blbých věcí. Nebudu to řešit a popustím uzdu vlastní fantazii, která jako geniální stavitelka buduje můj svět. Někdy se sice chová jako kurva, která si za každou kuřbu na víc nechá pořádně zaplatit, nicméně je krásná, protože je moje.

Ještě pořád jsem ve své zemi králem a můj harém nevěstek Fantazií je mi plně k dispozici a téměř do puntíku skáčou tak jak pískám. Pokud to někde skřípe je to jen můj problém. To ostatně každý šéf ví. Pokud poddaní nešlapou jak mají, jebaný je šéf.

Na rozdíl od "takového šéfíka" jsem ve své zemi vládcem s absolutistickou mocí, tedy mě nemá kdo jebat. Mohu jen sám sebe a to je v mnoha ohledech příjemné. Bohužel to je zase jen fantazie a mé sny.

Nebudu mudrovat a odcházím do svého harému. Čeká tam na mě zasněná a roztoužená krasavice s krásným jménem, FANTAZIE.

Hledat

 

DC Bublina v síti

Qwimbyho sloupek

Qwimby je nájemný zabiják, ze staré školy, s neomylnou muškou. Svou práci si nebere osobně, a v duchu jeho vlastního hesla: "Jeden výstřel, jedna mrtvola, jedna odměna", kráčí vpřed od jednoho kšeftu ke druhému a ještě stačí prohodit některé ze svých "hlubokých mouder."

Nové články

DC Bublina © 2012 obsah volně šiřitelný s uvedením zdroje | Články: RSS | Pohání: Blogger