Úvahy

Další kategorie obsahuje úvahy. Uvažuji docela rád, někdy i o naprostých šílenostech což samozřejmě nikdy nepublikuji. Věřím mechanismu rčení: "Nezáleží na tom kdo jsme, ale co si lidi myslí", ale osobně si myslím, že je to putna.

Dnes jako nikdy předtím existuje spousta nástrojů jak si dobře pohlídat co si lidi myslí. Nikdo nemá čas posuzovat v té záplavě perly od pomyjí. Kdo ví na čem všem budujeme vlastní názory, kvůli časovému presu, často povrchní, kdo (nebo co) je dobrý(é) a špatný(é).

V případě lidí je třeba nějakého času na posouzení, ale na to nemá nikdo čas. Vše se musí sfouknout za pár okamžiků, čas jsou peníze. Pokud ještě uvažujeme v duchu  německého oblíbeného rčení, že život je jako žebřík kurníku, tak krátkej a posranej, není to nic moc.

I o tomhle jsou mé chaotické ÚVAHY

Hledat

 

DC Bublina v síti

Qwimbyho sloupek

Qwimby je nájemný zabiják, ze staré školy, s neomylnou muškou. Svou práci si nebere osobně, a v duchu jeho vlastního hesla: "Jeden výstřel, jedna mrtvola, jedna odměna", kráčí vpřed od jednoho kšeftu ke druhému a ještě stačí prohodit některé ze svých "hlubokých mouder."

Nové články

DC Bublina © 2012 obsah volně šiřitelný s uvedením zdroje | Články: RSS | Pohání: Blogger