O blogu

Blog DC Bublina jsou stránky, které nemají žádnou specializaci. Zabývají se všemožnými tématy, jež se autorovi líbí nebo ho prudí . Autorovo subjektivní názory, pocity a vlastní pohled na skutečnost, jeho bujná fantazie a sny. Prostor mají i náměty, týkající se internetu a našich německých sousedů.

Při tvorbě a provozování těchto stránek, autor neustále naráží na řadu problémů z oboru, které řeší mnohdy s velkými obtížemi, nemaje patřičné vzdělání.  Některé články proto popisují, jak o od koho si nechal poradit.

Stránky DC Bublina běží na platformě blogger.com. Články lze komentovat, reakce čtenářů potěší. DC Bublina používá také sociální sítě Facebook a Twitter.

DC Bublina nemá ambice hledat pravdu, poučovat nebo soudit. Slouží jako svobodný prostor k prezentaci jednoho ega s dobrou vůlí.

Přeji příjemné počtení.

Hledat

 

DC Bublina v síti

Qwimbyho sloupek

Qwimby je nájemný zabiják, ze staré školy, s neomylnou muškou. Svou práci si nebere osobně, a v duchu jeho vlastního hesla: "Jeden výstřel, jedna mrtvola, jedna odměna", kráčí vpřed od jednoho kšeftu ke druhému a ještě stačí prohodit některé ze svých "hlubokých mouder."

Nové články

DC Bublina © 2012 obsah volně šiřitelný s uvedením zdroje | Články: RSS | Pohání: Blogger